KONKURS! Wygraj "Milion odsłon Tash"

Hej wszystkim! Przychodzę dziś do Was, aby zaprosić Was do wzięcia udziału w konkursie, który organizuje Wydawnictwo Owarte.
Konkurs skierowany jest do blogerów, vlogerów i każdego, kto przynajmniej czasami publikuje w sieci swoje filmy. Konkurs trwa do 15 sierpnia.


W Jury konkursu zasiadają.... Weronika Juszczak i Rob$on!
To oni wybiorą zwycięzców i udostępnią na swoich kanałach najlepsze filmy!


A gdyby tak nagle Twój kanał na YT zyskał milion subskrybentów, a każdy film dziesiątki tysięcy komentarzy. Gdyby w ciągu kilku tygodni przybyło ci setki nowych fanów? To niewątpliwie może zawrócić w głowie. Czy poradzisz sobie z tym? To właśnie spotkało Tash, prawdziwą fangirl – zupełnie zwyczajną, a jednak wyjątkową vlogerkę. Przeczytaj koniecznie Milion odsłon Tash i sprawdź czy odnalazła się w wirtualnej rzeczywistości. To już niedługo może spotkać Ciebie!

Chcesz poczuć, jak to jest zdobyć tysiące nowych fanów i pewnie kilku zjadliwych hejterów? Nakręć film o sobie, pokaż w nim swoje pasje, nagraj teledysk z ekipą, wyśpiewaj emocje, opowiedz o ulubionym aktorze, zespole, zrób poradnik DIY czy zupełnie nietypowy haul zakupowy. My Cię nie ograniczamy, ogranicza Cię tylko wyobraźnia!

Jak wziąć udział w konkursie? Swój film zamieść:

  1. Na swoim kanale na Youtubie i prześlij link do niego przez aplikację konkursową 

ALBO

2. Na swoim kanale na Musical.ly z hashtagiem #milionodslon

Jesteś dwa kliki od fejmu, więc do dzieła!    
 

Życzę Wam powodzenia! Trzymam za wszystkich bardzo mocno kciuki <3

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Pamiętajcie, że każdy komentarz i obserwacja to motywacja do tworzenia nowych recenzji. :)

Copyright © 2014 Time of book , Blogger