All I want for Christmas Book Tag.


  •  Jakiego fikcyjnego bohatera chciałabyś znaleźć pod choinką?
Nie wiem czy bohater zmieściłby się pod moją choinką, no ale zawsze warto spróbować :) Ale przechodząc do odpowiedzi na pytanie to pod moim świątecznym drzewkiem chciałabym znaleźć ... kurde to wcale nie jest takie proste. Kiedyś na pewno napisałabym, że Holdera z Hopeless, a teraz po przeczytaniu tylu książek sama nie wiem :/ Rozważałabym Holdera, James'a z Diabelskich maszyn, Ridge z Maybe Someday, Braydon'a z Nevy i pewnie wielu innych, których teraz nie jestem świadoma. Ale jeśli miałabym wybrać to chyba w aktualnej chwili wybrałabym James'a :)
  •  Jakiego fikcyjnego bohatera chciałabyś pocałować pod jemiołą?
Chyba nie mam aż takich potrzeb. Mogę lubić bohaterów książkowych, ale chyba nie na tyle żeby się z nimi całować. Jest tylko jedna osoba, którą chciałabym całować pod jemiołą <3 :)
  •  Piszesz list do św. Mikołaja, jakie 5 książek by się tam znalazło?
Nie wiem jak zinterpretować to pytanie. Mam rozumieć, że mogę sobie zażyczyć książkę jaka nawet nie została napisana? Nie ważne napisze o takich i o tych które istnieją :) A więc, drogi św. Mikołaju chciałabym od ciebie dostać, może na początek coś realnego, Tajemnicę Mary Dyer, jennyyy jest tyle książek które chciałabym mieć, że aż nie wiem co wybrać :(, może Dotyk Julii całą trylogię w jednym tomie, Świat którego nie widać, a z tych nierealnych to kontynuację Nevy i Hopeless :) Będę Ci bardzo wdzięczna jeśli znajdę to w tym roku pod choinką :)

  •  W Hogwarcie jest sekretny Mikołaj, co chciałabyś od niego dostać? 
Nie będę się nad tym długo zastanawiać, bo doskonale wiem co bym chciała dostać :) Pelerynę niewidkę, dzięki której mogłabym być wiedzieć wiele rzeczy o które przeważnie boje się zapytać, pod warunkiem że ktoś by o tym z kimś rozmawiał.


  •  Masz możliwość spędzenia jednego dnia z bohaterami książki i jego autorem/autorką, kogo  byś wybrała?
Nie ma co się długo zastanawiać, odpowiedź jest prosta :) Hopeless, czyli Sky i Holder oraz Collen Hoover :)
  •  Jakie fikcyjne zwierze chciałabyś zobaczyć na dachu swojego domu zamiast Rudolfa?
Chyba nie mam takich aspiracji. W zupełności Rudolf by mi wystarczył :)
  •  Możesz zaprosić 10 fikcyjnych bohaterów na sylwestra. Kogo wybierasz?
Tylko 10?! Przecież to nie będzie impreza lecz kameralne spotkanie! No ale zaczynajmy!
Holden i Sky z Hopeless, Ridge i Sydney z Maybe Someday, Neva i Brayan z Nevy, America i Lucy z Rywalek, Tessa, James i Will z Diabelskich maszyn. Tak to by było chyba na tyle ^^ :) To kiedy wpadacie kochani?
  •  Jaka postać mogłaby być dobrym św. Mikołajem?
Dobry św. Mikołaj? Nie mogę stwierdzić tylko jednego, sądzę, że każdy mógłby nim być jeśli tylko by chciał, bo najważniejsze są chęci :)

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Pamiętajcie, że każdy komentarz i obserwacja to motywacja do tworzenia nowych recenzji. :)

Copyright © 2014 Time of book , Blogger